19:30
ПО БУДНЯХ
На часі
=>
20:30
ЩОСУБОТИ
ПостФактум
=>
19:00
ПО БУДНЯХ
Новини
=>

Про нас

Оперативність, об’єктивність та повага до людей - головні принципи роботи творчого колективу. Про останні події у місті та області ми розповідаємо просто та доступно, а головне цікаво. Шукаємо маловідомі факти, ексклюзивні коментарі, акцентуємо увагу на актуальних темах. Все це робимо для щоденних випусків «Новини» на нашому каналі. Дослідження резонансних тем, розслідування обставин сенсаційних заяв – про це та більше у щотижневій підсумковій програмі «Постфактум». З перших вуст про важливе та наболіле від політиків, чиновників, експертів та відомих особистостей наші глядачі дізнаються з прямих ефірів програми «На часі».

Серед авторських проектів телеканалу - передачі розважально-пізнавального характеру «Якість по-вінницьки», «Вітаю, кохаю, бажаю», «Колеса історії», «Система», «9 етаж», «Ліцеїст», «Городничий», «Автограф». Щоранку глядачі нашого каналу прокидаються під жарти та поради ведучих шоу «Світанок».

Кадри вирішують все! Особливо на телебаченні. Гордість нашого каналу - це дружній творчий колектив. «ВІТА» об’єднала молодих, креативних, кмітливих та професійних майстрів пера і діалогу. Наш девіз – відданість своїй професії. Ми пропонуємо громадськості разом з нами долучатися до вирішення проблемних питань регіону.


Історія телеканалу «ВІТА»
Обличчя каналу «ВІТА»
Наша мета