20:30
ЩОСУБОТИ
ПостФактум
=>
19:30
ПО БУДНЯХ
На часі
=>
19:00
ПО БУДНЯХ
Новини
=>

Історія телеканалу «ВІТА»

У вінницькому телепросторі канал «ВІТА» з’явився в 1993 році. З того часу в ефір вийшло чимало інформаційних, розважальних, публіцистичних програм. Згідно ліцензій, виданих Національною радою з питань телебачення та радіомовлення України, МКП ІТА "ВІТА" має право трансляції на 23-му дециметровому каналі - 24 години на добу. В 2012 році телеканал «ВІТА», одним з перших в Україні, почав працювати і в мережі наземного цифрового мовлення.

Та найкраще про нас розповідають наші досягнення! У 2000 році телевізійне агентство «ВІТА» стало дипломантом Фестивалю регіональних телекомпаній «Україна Єдина» із культурологічною програмою «Мішпаха», у 2005-му - програма «Бон-апеті» отримала диплом лауреата 14-го відкритого Фестивалю дитячого молодіжного кіно та телебачення «Кришталеві джерела». На 16-му Фестивалі «Кришталеві джерела» ІТА «ВІТА» стала лауреатом одразу у трьох номінаціях: розважальна програма (проект «На подіум»), публіцистична програма (передача «Бон-клуб») та соціальна реклама (соціальний ролик «Місто - це ти»). В 2008 році Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення нагородила телеканал найвищою відзнакою - Почесною грамотою. В 2014 заступник головного редактора телеканалу Ростислава Зарубінська отримала почесне звання «Людина року» в номінації «Журналіст року».

Сьогодні ми продовжуємо нарощувати свій творчий потенціал, вдосконалюємося і не зупиняємося на досягнутому. З кожним сезоном у нас стартують нові проекти.


Про нас>
Обличчя каналу «ВІТА»
Наша мета